ЕЛЕКТРОБЕЗПЕКА

Увага! У випадку виникнення загрози електробезпеці телефонуйте на гарячу лінію “Запоріжжяобленерго” —  0 800 50 15 68 (цілодобово, безкоштовно).

Заборонено підніматись на опори ліній електропередачі, відчиняти двері і проникати в приміщення електроустановок, втручатись в їхню роботу, накидати чи наближати до струмопровідних частин сторонні предмети.

Заборонено рибалити, розпалювати вогнища, спалювати суху траву, вилазити на дерева поблизу повітряних ліній електропередачі та електрообладнання, діставати будь-які предмети, що застрягли між проводами.

Заборонено садити дерева, складати дрова чи інші легкозаймисті матеріали під проводами повітряних ліній електропередачі.

Заборонено самостійно зрізати гілки і дерева, які можуть впасти на проводи повітряних ліній електропередачі.

Заборонено проводити земляні роботи в охоронних зонах кабельних ліній.

Заборонено проїжджати машинами і механізмами, що мають загальну висоту більше 4,5 метра, під проводами ліній електропередачі.

Заборонено підходити до обірваного дроту повітряної лінії, який лежить на землі чи звисає з опори, ближче, ніж на 8 м. Якщо з тих чи інших причин людина опинилась ближче, ніж на 8 метрів до обірваного проводу, необхідно відходити на безпечну відстань, переміщуючи ступні ніг по землі і не відриваючи їх одну від одної.

Якщо Ви помітили обірвані проводи лінії електропередачі, відчинені двері трансформаторних підстанцій, або як сторонні особи проникають в приміщення електроустановок чи піднімаються на опори, необхідно терміново повідомити «Запоріжжяобленерго» за телефоном: 0-800-50-15-68 (цілодобово, безкоштовно).

Запам’ятайте гарячі телефони!
• Кол-центр «Запоріжжяобленерго»: 0 800 50 15 68 (цілодобово, безкоштовно)
• Служба порятунку (пожежна охорона) — 101